Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] STEROWNIK CENTRALNEGO ZAMKA - jak zamontować

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] STEROWNIK CENTRALNEGO ZAMKA - jak zamontować

    babar, sprawdź w bagażniku po lewej stronie pod wykładziną kostki łączeniowe czu nie mają styków zaśniedziałych/

  • #2
    [O1] STEROWNIK CENTRALNEGO ZAMKA - jak zamontować

    potrzebuje instrukcji montażu sterownika centralnego zamka. Mam w swojej O1 centralny zamek ale używany tylko z klucza. Kupiłem sobie uniwersalny zestaw centralke + 2 piloty i chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was zakładał już cos takiego. Czy da rade to zrbić samemu??

    Może ma ktoś z was jakis opis jak to zrobić

    Komentarz


    • #3
      da się.
      temat już wałkowany na forum.
      zacznij od sprawdzenia, czy masz zamek dokładany - siłowniki zewnętrzne, czy tez fabryczny- siłowniki zabudowane w mechanizmie zamka. a potem dopiero możesz pomyśleć jak podłączyć toto coś co kupiłeś. poza tym jak mam Ci opisać sposób podłączenia Twojego urządzenia , skoro wiem o nim tyle, ze ma dwa piloty.
      Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

      Komentarz


      • #4
        posiadam coś takiego Link

        Komentarz


        • #5
          więc masz uniwersalny. kwestie pozostałe : centralny dokładany, czy tez fabryczny, oraz sposób konfiguracji sterowania - masa lub plus - krótko mówiąc schemat, i można pomóc.
          zeskanuj schemat i podeślij mi na : [email protected], oraz obczaj co masz w samochodzie - fabryczny, czy dokładany, to zrobię Ci rozpiskę co i jak.
          Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

          Komentarz


          • #6
            Witam. Proszę o pomoc. Zgubiłem pilot do mojego oryginalnego c.z w O1. Znalazłem coś takiego Logowanie
            Po pierwsze chciałbym zebyscie wyrazili swoją opinie na temat tego cuda. W Skodzie mam 4 fabrycznie zamontowane el. szyby tak samo jest z zamkami. Zastanawia mnie jedna sprawa zrobiłem fotke mojej obecnej centralki i nie wiem po co wchodzą do niej 2 żółte przewody pomijając kostkę.
            Co wybralibyście na moim miejscu?
            1.9 TDI 126 PS CHIP

            Komentarz


            • #7
              wozny83, poruszyl kwestie instalacji.. ja porusze kwestie ceny... mianowicie : Ile PLN biora u was elektrycy za montarz CZ z pilota :?: dzisiaj firma krzyknela mi 350zl za montaz + zestaw montazowy (pilot syrena itp)
              sprzedam do OI :

              szyby cala lewa strona
              nadkole nowe LP
              kontakt PW

              Komentarz


              • #8
                hehe dla tego właśnie pisze na forum żeby ktoś pomógł mi z montażem tego. Pytanie czy cena Logowanie nie wydaje się wam podejrzanie niska?
                1.9 TDI 126 PS CHIP

                Komentarz


                • #9
                  vince123, Ja montuje za 150 pln.
                  Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                  Komentarz


                  • #10
                    vince123, Ja zapłaciłem za samo zdalne otwieranie centralnego zamka 200 pln (centralka + dwa piloty), czas pracy ok 2 godz.
                    Było:
                    - O1 kombi 1.9 TDI (AGR)
                    - SAAB 95 2.3T

                    Jest:
                    - O1 liftback 1.9 TDI (AXR)
                    - Rapid Spaceback 1.2 TSI (CBZB)

                    RAPID

                    Komentarz


                    • #11
                      vince123, u mnie wołają 220zł w trzech zakładach.. jakby się zmówili normalnie :roll:
                      Pozdrawiam

                      Komentarz


                      • #12
                        Dzisiaj byłem zamontować centralny. Zapłaciłem 50 zł za zamontowanie + 100 zł za immobilajzer
                        1.9 TDI 126 PS CHIP

                        Komentarz


                        • #13
                          znalazlem goscia ktory zrobi mi to za okolo 150zl... tylko zastanawiam sie czy dorabiac grot do scyzoryka... troche sie boje ze ten transponder sie pop%#& .... w tym lub nastepnym tyg umawiam sie na montarz..
                          sprzedam do OI :

                          szyby cala lewa strona
                          nadkole nowe LP
                          kontakt PW

                          Komentarz


                          • #14
                            kiler1100,witam,interesuje mnie kontakt do gośćia który montuje sterowniki do CZ.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja za dwa kluczyki scyzoryki, sterownik i robociznę zapłaciłem 260zł. Może i drożej, ale jestem zadowolony.. hula az miło
                              Pozdrawiam

                              Komentarz


                              • #16
                                Nie będe zakładać nowego tematu tylko "odświeżę kotleta" :twisted:

                                Chce założyć centralny zamek z pilota. Octavia fabrycznie posiada centralkę lecz tylko z kluczyka. I tutaj moje pytanie gdzie znajduje się sterownik? Nie mam elektrycznych szyb, jedynie el. lusterka jeżeli od tego coś zależy. Lewe drzwi sprawdzałem i nie ma tam żadnego modułu komfortu. Octavia 1998r przed liftem.

                                Za wszystkie odpowiedzi z góry bardzo dziękuje :wink:

                                Komentarz


                                • #17
                                  Witam
                                  Podlacze sie pod temat. Kupilem centralke bo zbliza sie zima i dosyc mam zabawy z zamarznietym zamkiem. Jak by ktos mi pomogl i powiedzial ktory kabel z ktorym polaczyc w skodzianie, i gdzie one sa, to bym sam se zamontowal
                                  Załączone pliki

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    podpinam się do pytania ;-) Gdzie znajdziemy te wszystkie wiązki ?
                                    Kiedyś w starej Astrze były wszystkie w słupku od strony kierowcy.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      może też się podepnę pod pytanie gdzie szukać sterownika z zamka centralnego ? pod szybką ?
                                      PolskaJazda.pl

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        KrawaT ja jak tylko tata przyjdzie i zrzuci mi zdjęcia z telefonu to wrzucam fotorelację z montażu sterownika na pilota ostatnio montowałem to opisze wszystko co i jak

                                        [ Dodano: Sob 20 Lip, 13 16:47 ]
                                        zapraszam do tematu : Sterownik Zamka Centralnego - Montaż i fotorelacja

                                        http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
                                        https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X